בית / אודות

אודות

mano_LR
לא נולדתי בשם מאמנטש

השם הזה הופיע בשלב מאוחר יותר.

בשלב מפותח הרבה  יותר

כשנולדתי קראו לי עמנואל, ומאז שאני זוכר את עצמי קוראים לי מנו. מנו בן הרוש.

״לכל איש יש שם שנתן לו אלוהים ונתנו לו אביו ואמו..״ שרה המשוררת זלדה ואכן האדם מקבל את שמו ורק אח״כ עושה את שמו.

ובכל זאת איך הגעתי להיות מאמנטש?

הגעתי לאחר מסע אישי ארוך ומפותל, מסע שכלל תחתנות אישיות ומקצועיות מגוונות. במהלך כל הקריירה שלי שהחלה בתחום החינוך ונמשכה הלאה לתחום ניהול קהילתי, ניהול משקי-קיבוצי, ניהול עסקי, יזמויות טכונולויות ועוד תחנות מרתקות. למדתי דבר אחד חשוב:

אתה גדל כשעסק שלך גדל , והעסק שלך גדל כשאתה גדל.

לגדול, למדתי, זה בעיקר להתפתח אישית. להשקיע ולעמול בפיתוח כישורים, יכולות, אופי, חזון, רגש, הבעה ועוד ועוד. וכשזה נעשה מתוך שמחה, כנות ויושר פנימי התוצאות הניכרות לעין מדהימות ומפתיעות. ובעיקר הן מפתיעות את האדם עצמו.

ואז למדתי שיש בי את הכח, הכישרון והיכולת להעביר את זה הלאה. ויותר מכך יש בי את התשוקה הבוערת הזו לראות בעלי עסקים, יזמים, חולמים פורצים החוצה ומוציאים את בשורתם לעולם. זהו האושר הגדול שגיליתי בעצמי ומכאן הגעתי לעיסוק המופלא הזה – האימון האישי.

וכך התחלתי לאמן, ללמד, להעביר סדנאות וקורסים ולגרום לעוד ועוד בעלי עסקים להעז ולפרוץ גבולות. להפתיע את עצמם כל פען מחדש בגילוי האושר שטמון במימוש העצמי. החלטתי להפוך למאמנטש.

המאמנטש הוא המתנה שלי לעולם.

המאמנטש בא ממילה לא כל כך נפוצה היום – מאנטש.

מאנטש על פי המילון היא מילת סלנג באידיש למילה המוכרת יותר – ג׳נטלמן.  בעבר הלא כל כך רחוק כשרצו לציין כשאפשר לסמוך על מישהו, שמילה שלו היא מילה, שאיכפת לו ממך באמת והוא ינהג בכנות באדיבות ובאנושיות איתך אמרו על מישהו – ״מאנטש״!

המאמנטש הוא החזון שלי לללוות יד ביד בעלי עסקים. לראות אותם, להאמין בהם להיות מאנטש איתם וללמוד אותם להיות בעצמם מאנטשים.

כי האל״ף בי״ת של כל אימון בעיני, של כל התקדמות אישית  הוא המוכנות ההדדית של המאמן והמתאמן להיות כנים, ישרים, מחוייבים ושוחרי טוב.

משם ניתן לבנות הכל

אז אני מאמנטש, לא נולדתי בשם הזה

בחרתי בו, אימצתי אותו ואני רוצה להשפיע באמצעותו על  התרבות והחברה בישראל ובעולם כולו.

הצטרפו אלי

דילוג לתוכן