בית / אימון אישי

אימון אישי

Meamentsh_Sliders_24_04_14

לו היה לי רק שקל אחד על כל פעם שאני שומע את השאלה הבאה:

"אז מה זה בעצם אימון אישי?"…

למרות שלא נדיר היום לשמוע על אנשים שהתנסו באימון אישי, בכל זאת, עדיין הרבה אנשים לא ממש מבינים מה זה אימון אישי? מה עושים בו? ולמי זה טוב?

הדרך הטובה לטעמי להסביר מהו אימון אישי הוא באמצעות היגדים שאספתי מאנשים שהתנסו בכך, מלקוחותי, וביטאו באמצעותם מהו התהליך, התמורה, והתוצאה אליה הגיעו בעקבות האימון האישי.

אספתי כאן את ארבעת ההיגידים החזקים והנפוצים שמבטאים לטעמי את מהות האימון האישי.

"האימון האישי עזר לי להתחבר למי שאני באמת"

אתה מכיר את עצמך. ככה אתה חושב ובכל זאת, יש לא מעט תהיות, שאלות וספקות שאתה  שואל עצמך: "האם אני עושה את הדבר הנכון?", האם אני חי באמת איך שאני רוצה לחיות?, האם אני חי את חיי המיטביים?

שאלות אלו אולי מנקרות בראשך וטורדות את מנוחתך והם הסימן הראשון שאולי משהו לא ממש נכון בחייך כעת. סימן זה הופך לא פעם לתחושת כאב שהיא הסיבה המרכזית שמובילה אנשים לצאת למסע החיפוש אחר התשובה.

כי אדם מאוזן, אדם שחי בהרמוניה עם בחירותיו ודרכו, לא שואל את עצמו את השאלות הללו! ואם השאלות האלו מטרידות אותך, הרי שאתה מקבל איתות ברור ביותר לכך שכנראה אולי אתה לא חי באמת את החיים להם נועדת!?

אימון אישי הוא הדרך להעלות  את השאלות האלה באומץ ולחפש עבורם את התשובות.

"האימון האישי גרם לי לזהות את החלום האמיתי שלי ולהתחבר אליו"

ילדים חולמים בצעירותם. הם מרבים לשחק במשחקי דימיון, משחקי תפקידים ואוהבים מאוד לשמוע סיפורים דימיוניים. לא לחינם סרטי הפנטזיה שובים את ליבותיהם ומוחם של ילדים.

אבל כשילדים גדלים, הם מפסיקים לחלום. אנחנו, המבוגרים שסביבם, הורים, מורים, אחים גדולים אומרים להם לא פעם: " תפסיק לחלום, תפסיק לרחף!! " , "תנחת" ובכך אנחנו לאט לאט גורמים להם להסתפק במעט, לא להעיז, לא לנסות. ללכת רק על בטוח. בכך אולי אנחנו קונים עבור עצמנו קצת שקט, אבל בדרך אנחנו כמבוגרים, הורסים את היצרתיות, את החופש, את התעוזה , את הכיף של החלום. וכך מתקבלים הרבה מבוגרים עצובים! שמרגישים חוסר סיפוק, חוסר מימוש וחוסר תכלית בחייהם.

האימון האישי, הוא הדרך היפה והבטוחה להתחבר לחלום. להעיז ולחזור לחלום. לחזור לחוויה הצעירה, הרעננה והמבלבבת של היכולת להסתכל קדימה ולדמיין עתיד טוב יותר, עתיד מבטיח יותר, מספק ומתגמל.

החלום הזה הוא השלב הראשון ממנו אפשר להתחיל ולהתקדם למימוש חיים טובים אחרים.

האימון האישי הוא המסע המרתק שלך לעבר החיים הטובים שלך!

"בעזרת האימון האישי הצלחתי בפעם הראשונה לגבש תוכנית מעשית ליישום ולהשגת החלום שלי"

לא מספיק לחלום. חלום ללא אמונה שניתן להגיע אליו, הוא בגדר פנטזיה. פנטזיה יכולה לעזור לנו לברוח ממצב ריאלי קיים, אך לא מקדמת אותנו. לעיתים אנחנו מרשים לעצמנו לפנטז ולברוח, אבל אנחנו מבינים שהבריחה הזמנית היא לא באמת התשובה הנכונה.

מה שכן מקדם אותנו הוא חלום שניתן לצרף אליו תוכנית יישום ולממש אותו. מגיע לך לפתח את התוכנית לחיות את החיים החלומיים שלך!

הרבה אנשים מפחדים לחלום על החיים הטובים שלהם, כי הם מבולבלים בין הפנטזיה לחלום.  אבל כל הישג בחיים בתחום המקצועי, האישי, הזוגי, המשפחתי, מתחיל בחלום, אבל ממשיך בתוכנית ביצוע כיצד להגיע אליו.

אימון אישי היא הדרך לפתח את התוכנית הזו. לפתח את התוכנית למימוש והגשמה של החלום. זו לא תוכנית קסם, זו לא תוכנית דימיונית.  זו תוכנית של כאן ועכשיו כיצד להשיג את המטרות והיעדים בדרך לחלום.

אימון אישי הוא דרך מעשית לצמצם את הפער בין המצב העכשיוי לחלום. ביסודיות ובביטחון באחריות אישית ומחוייבות.

"האימון האישי הוביל אותי לתחושה הנפלאה ומיוחדת שלא חוויתי כמוה אני חש שנולדתי מחדש"

אם יש משפט שאני כמאמן נרגש כל פעם מחדש לשמוע מהמתאמנים הוא המשפט הזה: "אני מרגיש שנולדתי מחדש !" וכשאני שומע את המשפט הזה שוב ושוב אני בטוח שאני במקום הנכון ובזמן הנכון עבור הלקוחות שלי.

כולנו נולדנו פעם. לא בחרנו, לא רצינו לא שאלו אותנו. פשוט נולדנו.

אבל למי מאיתנו שיש את הזכות לחוות חוויה של לידה מחדש, יש את הזכות לחוש ולו פעם בחיים את הטעם המתוק של חיים חופשיים, חיים מתוך בחירה, חיים שאתה חש שאתה יוצר אותם עבורך ולא אחרים. חיים שאתה מעצב אותם במו ידך וזוכה לממש את האנושיות שלך במיטבך.

וכמו בלידה הראשונה, הלידה שלך, הלידה מחדש היא לא תהליך קל. היא מלווה בכאבים, בהתמודדיות בחרדות. היא אף פעם לא מוגשת על מגש של כסף. היא תמיד מחייבת התמסרות, אחריות ומחוייבות עמוקה. רק שבלידה החדשה שלך- אתה ההורה! אתה הנולד!

וכשאתה זוכה לחוויה הזו, אתה לא רוצה לחזור לחיים הקודמים! אתה לא רוצה להחליף את עצמך יותר!

אימון אישי מיטבי, נותן לך את הסיכוי האמיתי להיוולד, לגדול, להתפתח ולהפוך לדבר הענק הבא בחייך שלך!

אתה מוזמן ליצור קשר דרך הטופס הבא ולבדוק יחד איתי האם אתה מוכן לדבר הטוב הזה עבורך – אימון אישי!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן